2018 aastal oleme saanud rahastuse järgnevalt:
 
2018 aasta KOP - sügisvoorust saime rahastuse projektile "Mängides suureks". Selle projekti kaasabil korrastasime ja tegime kasutuskõlbulikuks külamaja teise korruse. Sellega suurenes hoone kasutatav pind ning rajatud sai laste mängukoht maja siseselt.
2018 aasta KOP - kevadvoorust saime rahastuse projektile "Kindel jalgealune". See projekt andis võimaluse korrastada lava esine tantsuplats. Senise amortiseerunud, puidust platsi asemel saime tänavakividega kaetud ja suurema tantsuplatsi. Enam ei ole ohtu, et inimesed platsil tantsides võiksid ennast vigastada platsikattest läbivajumise tõttu. Pildimaterjal platsi ehitusest on külaseltsi Facebooki lehel.
 
2017 aastal saime rahastuse:
 
Kevadvoorust saime rahastuse projektile "Avastame Kantküla maitseid". See projekt võimaldas sisustada külamaja uue köögi. Saime hankida korraliku köögimööbli, pliidi, kubu, kohvimasina. Lisaks saime külamajja hankida nõude ja köögitarvikute komplekti, mis võimaldab pakkuda toitlustust kuni 48 inimesele.
 
2015 aastal saime rahastuse kahele projektile:
 
Kevadvoorust saime rahastuse projektile "Maja süda". See võimaldas teha külamajale juurdeehituse köögi tarbeks. Köök on valmis, kuid hetkel ajapuudusel veel sisustamata. Samas alustasime wc remonti ja plaatimiseks ettevalmistamist.
Sügisvoorust taotlesime raha murutraktori ostuks ning saime ka rahastuse. Tahame olla võimelised ise oma muruplatse hooldama ilma, et peaks kusagilt kaugemalt murutraktorit kohale transportima. Hoiame kokku aega ja raha.
Esimesed külaplatsi niitmised näitavad, et traktor on meile suureks abiks :) oleme saanud niita külaplatsi, külamaja ümbruse ning ka parkla.
 
2014 aastal saime rahastuse kahele projektile:
 
Kevadvoorust saime rahastuse projektile "Üritused edukaks". Selle projekti raames hangiti külale helitehnika ürituste läbiviimiseks ning välimööblikomplektid.
Sügisvoorust saime rahastuse külamajale uute - soojapidavate akende hankimiseks ning saali laepealse soojustamiseks projektist "Silmad särama, soojus tuppa".
 
2013 aastal saime rahastuse kahele projektile.
 
Sügisvooru projekt "Tuba soojaks!" võimaldas hankida ruumide kütmiseks õhksoojuspumba ning puhastada kuivenduskraavid. Kevadine suurvesi ei riku enam maja alumisi palke ning maja on võimalik soojaks saada ka külmade ilmadega.
 
Projekt "Maja jalad" võimaldas Seltsimaja alumiste palkide ja põrandatalade vahetuse. Selle projekti tulemusena on võimalik jätkata renoveerimistöödega. Samal ajal valmisid ka tasuta saadud materjalist külamaja esised palgist istepingid.
 
 
2011 aastal saime rahastuse:
 
2011 aasta teisest taotlusvoorust eraldas Kohaliku Omaalgatuse Programm vahendid projekti "Katus peale ja varbad kuivaks" tarbeks.

Selle projekti abiga valmisid külaplatsile katusealune külastajate jaoks ja lava esine tantsuplats.


Kohaliku Omaalgatuse Programmi ja Rägavere vallavalitsuse toel on valminud:
Lava:


Teadetetahvel koos külaraamatu alusega:

Kiik:

Lisaks eelnevatele on külaelanike oma entusiasmist ja tööhullusest valminud laud suunaviitadega:

Uus Kuningannade jalakäimise koht:

 

Share