2013 aasta algas külamajas aastavahetuse vastuvõtmisega. Järgnevalt lühike pildirida sellest milline nägi külamaja välja esimesel päeval, kui me selle oma valdusesse saime ning siis, kui seda oli juba pisut korrastatud:

 

 

 

 

Kevadise Teeme Ära talgupäeva raames keskendusime suures osas külamaja ümbruse korrastamisele. Lisaks sellele korrastasime ka külaplatsi.

Varakevadel toimus Rahvusvahelise Naistepäeva tähistamise üritus. Külas käis ansambel JAHE ja õhtul tegi muusikat Henrik Normann. Kuna maja on väike ja esinemistasud suhteliselt suured, siis oli osavõtutasu üsna suur: 15 eurot inimese kohta. Sellele vaatamata sai maja nii täis, et enam ei oleks laudade taha mahtunud mitte ühtegi inimest. Tantsuruumi jäi nii väheseks, et Henrik pidi lõpuks kõlari otsas laulma :)

 

Suve suurimaks ürituseks oli Rägavere valla jaanitule korraldamine. Kohal oli üle 1500 inimese. Külas olid rahvatantsijad naabervallast. Muusikat tegid ansambel Lootuste Linnutee ja Henrik Normann. Maha peeti tordioksjon.

 

 Augustis toimus külaplatsil Komöödiateatri etendus Puhta Kuld.

 

Sügisel pidasime maha rodeopeo. Kohal oli Rodeopull Tartust, kellega kõik soovijad said jõudu katsuda. Tantsuks mängis ansambel Detail Ida Virumaalt.

 

Share